Jak wybrać garnitur dla chłopca?

Garnitur Dziecięcy

Ślub, komunia, urodziny czy inna uroczystość rodzinna sprawia, że nie tylko dorośli powinni prezentować się elegancko. Chłopiec w dziecięcym garniturze to rozczulający widok. Przyciąga swoim strojem uwagę gości i sprawia, że jest w centrum zainteresowania.

Garnitur to nieodzowny element w szafie każdego stylowego mężczyzny, ale ta moda przechodzi również na  chłopców, którzy od najmłodszych lat uczą się jak wyglądać elegancko. Są miejsca i okazje na, które nie wypada iść inaczej ubranym niż w eleganckim stylu. Dlatego na rynku coraz większą popularność zyskują dziecięce garnitury. Dostępne są od najmniejszych rozmiarów na chrzest, roczek czy na większych chłopców, którzy idą do komunii. Najważniejsze by dziecięcy garnitur był wygodny i dobrze dopasowany do figury dziecka.

Cechy dobrego garnitury dziecięcego:

  • wykonany z dobrej jakości tkanin (najlepiej postawić na naturalne tkaniny, które szczególnie w upalne dni będą przewiewne i lekkie),
  • dopasowany do dziecka (nie może być ani za dużym, ani zbyt opięty),
  • fason dobrany do figury (na rynku są różne fasony garniturów to jaki będzie najlepiej się prezentował zależy od figury dziecka).

Warto pamiętać, że dzieci szybko rosną dlatego kupowanie garnituru z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem może okazać się nie najlepszym pomysłem. Po założeniu go w dniu uroczystości może okazać się za krótki lub za ciasny. Dlatego warto mieć wybrane miejsce gdzie garnitury są cały czas dostępne i zdecydować się na przymiarki i zakup krótko przed ważnym wydarzeniem.

Postaw na kolory

Dzieciństwo to beztroski czas dlatego w stylizacjach chłopięcych warto bawić się kolorami. O ile garnitur na komunię musi mieć konkretny stonowany kolor, tak już na inne uroczystości można dowolnie dobierać kolory. Można postawić na energetyczne kolory lub pastelowe odcienie. Można też bawić się dodatkami i wybrać jednolity stonowany garnitur, a rozjaśnić go muchą w intensywnym kolorze czy ciekawym wzorem koszuli. Modnym połączeniem w ostatnim czasie są różne kolory spodni i marynarki, które razem tworzą ciekawą stylizację. Dla mniejszych chłopców zamiast koszuli pod garniturem dobrym rozwiązaniem będą eleganckie body, które nie krępują ruchów i są praktyczniejsze w użytkowaniu. Nie ma jednej sztywnej zasady jak ma wyglądać elegancki strój chłopca. Tu liczy się pomysłowość i tak dobranie całej stylizacji by była wygodna dla dziecka.

Kreatywność przy eleganckiej stylizacji chłopięcej to klucz do efektu, który zachwyci wszystkich gości.

About Author

autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *