Zabiegi kosmetyczne na twarz

Zabiegi kosmetyczne na twarz

Zabiegi kosmetyczne na twarz to szereg różnych środków przeznaczonych do wygładzania i ujędrniania, a także do poprawiania jakości skóry. Niemniej jednak jest kilka zabiegów, które znakomicie sobie radzą z odmładzaniem. Warto zwrócić na nieuwagę , bo są naprawdę bardzo skuteczne.  

Botoks na twarz 

Decydując się na botoks blokujemy kurczenie się mięśni, czego efektem jest wygładzenie zmarszczek mimicznych. Wykorzystuje się go do redukcji zmarszczek górnej części twarzy np., poprzecznych na czole, kurzych łapek i innych zmarszczek na twarzy. Sam zabieg botoksu polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości toksyny botulinowej w wybrane partie twarzy. Zabieg ten wykonywany jest bez znieczulenia, a efekty utrzymują się przez około 4 miesiące

Mezoterapia 

Mezoterapia to zabieg kosmetyczny, który polega na wykonaniu serii nakłuć, w wyniku których preparat przedostaje się bezpośrednio do skóry właściwej. Dzięki temu pobudza się mechanizm regeneracji skóry. Ten zabieg również przeprowadza się bez znieczulenia, a co najważniejsze nie wywołuje reakcji immunologicznej. Aby uzyskać pożądane efekty wystarczy tylko jedna sesja zabiegu. 

Nici liftingujące 

Nici liftingujące są wykonane z kwasu glinkowego i polimlekowego. Jednocześnie są alternatywą dla tradycyjnego liftingu. Zaaplikowane nici liftingujące wchłaniają się przez około 18 miesięcy, wprowadza się je pod skórę przy znieczuleniu miejscowym. Warto zaznaczyć, że nici liftingujące modelują i napinają skórę twarzy. Dzięki temu zabiegowi można modelować owal twarzy, kształt brwi, a także nieco podnieść skórę policzków i czoła. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *