Najpopularniejsze zabiegi na twarz

Najpopularniejsze zabiegi na twarz

Nie od dziś wiadomo, że zabiegi na twarz potrafią zdziałać cuda. Zwłaszcza, gdy są regularnie powtarzane. Potrafią wyleczyć trądzik, spłycić widoczne zmarszczki oraz ujędrnić skórę. Warto zatem wiedzieć, na jakie zabiegi się zdecydować. 

Z jakich zabiegów kosmetycznych warto skorzystać? 

Wybór odpowiedniego zabiegu na twarz zależy od różnych czynników. Pod uwagę należy wziąć wiek, potrzeby skóry, a także możliwości finansowe, które możemy przeznaczyć na ten cel. Niemniej jednak jest kilka bardzo skutecznych zabiegów, które są mało inwazyjne i nie drogie. Z pewnością, każda z Pań znajdzie wśród tych zabiegów na twarz coś dla siebie.  

Peeling kawitacyjny 

Peeling kawitacyjny jest w szczególności polecany osobom, które borykają się z łojotokiem, a ich cera szybko się zanieczyszcza. Stosując peeling raz w miesiącu u profesjonalnej kosmetyczki możemy znacznie poprawić stan cery. Dodatkowo dzięki temu zabiegowi na twarz zmniejszymy przetłuszczanie skóry, widoczność porów i zaskórników.  

Mikrodermabrazja 

Mikrodermabrazja to także peeling, ale mechaniczny. W trakcie jego wykonywania przy użyciu urządzenia z głowicą diamentową usuwamy z twarzy zrogowaciały naskórek. Ten zabieg w szczególności polecany jest osobom z cerą dojrzałą, z zmarszczkami i przebarwieniami na twarzy, dla osób z tłustą cerą dodatkowo borykającymi się z zaskórniakami i rozszerzonymi porami.

Warto skorzystać z tych zabiegów kosmetycznych, jeśli chcemy znacznie poprawić kondycję skóry twarzy i jednocześnie nie wydając na to dużej sumy pieniędzy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *