Jak poprawić kondycję cery po zimie?

cera po zimie

Zima to ciężki czas dla cery, brak słońca, niskie temperatury czy dodatkowe okrycia w postaci szalików mogą mieć negatywny wpływ na kondycję skóry twarzy. Ponadto cera, bez odpowiedniej opieki w postaci kremów i balsamów ochronnych, źle znosi zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego, z początkiem wiosny, warto zadbać o poprawę kondycji skóry twarzy i odzyskanie zdrowego wyglądu stosując regenerujące zabiegi kosmetyczne.

Zabiegi kosmetyczne to nie tylko estetyka, ale i pielęgnacja

Zmęczona po zimie cera potrzebuje specjalnej opieki, dlatego poprawę jej kondycji w gabinecie kosmetycznym, należałoby rozpocząć od relaksacyjnego masażu, który pobudzi krążenie w obrębie twarzy. Dzięki temu zredukowane zostaną oznaki zmęczenia i stresu, a twarz będzie przygotowana na dalsze zabiegi kosmetyczne. Sam masaż pozytywnie wpłynie na cerę, czego skutkiem będzie zdrowszy wygląd, a poprawione ukrwienie twarzy dodatkowo wspomoże efekt zabiegów odżywiających.

Obowiązkową czynnością, jaką należy przeprowadzić, w trosce o cerę jest odpowiednie nawilżenie i odżywienie twarzy. W tym celu pomocne mogą okazać się zabiegi kosmetyczne, takie jak mezoterapia igłowa. Podczas niej, za pomocą cienkich igieł, wprowadzany jest pod skórę koktajl z substancji odżywczych, między innymi witamin, mikroelementów i aminokwasów. Skutkiem tego skóra twarzy zostaje odżywiona nie tylko na jej powierzchni, ale również w głębszych warstwach, co przekłada się pozytywnie na ujędrnienie, wygładzenie oraz intensywne nawilżenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *